Tinkamiausios vietos, kur pasiimti savo oro sėdmaišį

Ko gero visi yra patyrę, ką reiškia kietai ar nepatogiai sėdėti ant žemės. Juk ne į kiekvieną iškylą į gamtą pavyksta pasiimti sulankstomą kėdutę ar kitą mobilų baldą. Tačiau atsiradus tokiam išradimui kaip oro sėdmaišiai arba ormaišiai, palengvėjo ne vieno stovyklauti, žvejoti ar keliauti mėgstančio žmogaus gyvenimas.

SeatZac oro gultas yra puikus pirkinys tiems, kurie itin mėgsta keliauti, stovyklauti, net žvejoti ar užsiimti kitomis veiklomis gamtoje ar lauke. Ormaišis yra tvirtas ir patogus, kadangi tai iš tvirto polisterio pasiūtas sėdmaišis, pripildytas oru. Todėl jis vienodai gerai tarnaus tiek pastatytas ant žolės, tiek ant smėlio ar net akmenukų – jį galima su savimi pasiimti visur, o oro sėdmaišis kiekvienam ypač praverčia tokiose vietose kaip:

  • Muzikos festivaliai. Tik įsivaizduokite: atvykstate į savo mėgstamo festivalio palapinių miestelį ir akimirksniu tampate jo karaliais – per kelias minutes oru prileidę savo ormaišį ne tik patrauksite visų žvilgsnius, bet svarbiausia patogiai atsipalaiduosite ir bendrausite su draugais. Jeigu visa kompanija iškeliaus klausytis muzikos, lygiai taip pat greitai galėsite išleisti orą iš šių gultų ir supakuotus juos saugiai laikyti palapinėje.
  • Paplūdimys. Pledai ant smėlio pamažu tampa atgyvena – įsigiję oro sėdmaišį galėsite mėgautis saulės voniomis tarytum gulėdami ant debesies. Oro gultas nebijo smėlio, saulės, net vandens!
  • Piknikas. Kadangi oro sėdmaišiai yra itin kompaktiški (supakuoti sveria tik kilogramą), juos galėsite prigriebti keliaudami su draugais papietauti į parką. Jis visai nesunkiai su Jūsų užkandžiais tilps į krepšį, o komfortas - garantuotas.
  • Žygiai. Nors skautai ir ugdomi ištvermės, niekas neuždraus į žygį gamtoje pasiimti ir ormaišį. Po ilgo kopimo kalnais ar miško takais, pertraukėlės metu išsitiesti ant spalvotojo SeatZac burbulo bus tikra palaima.
  • Žvejyba. Žvejai yra turbūt kantriausi žmonės pasaulyje – geriausias grobis užkimba kantriai išlaukus didžiausios žuvies. O kad laukti būtų patogiau, į žvejybą pasiimkite ir patogųjį oro sėdmaišį!