Sėdmaišiai vidaus interjere: ir namie, ir darbe

Įvairių tipų sėdmaišiai jau ilgokai turi savo vietą namų interjere – kadangi sėdmaišiai gali būti skirtingo dizaino, jie tinka ir vaikų kambariuose, ir svetainėje ar terasoje. Galima teigti, kad nuo sėdmaišio tipo priklauso ir namų vieta, kurioje šis baldas geriausiai tiktų. Tarkime, storu gobelenu arba oda aptraukti sėdmaišiai tinka svetainėms, o lengvesni ir spalvotais audiniais aptraukti sėdmaišiai perkami į vaikų kambarius.

Oro sėdmaišiai tinka beveik visokio tipo patalpose. Žinoma, antikvariniais baldais apstatytoje klasikinio stiliaus svetainėje žaismingas ir ryškus oro gultas atrodys rėksmingai, tačiau modernioje svetainėje, kur derinamos skaistesnės spalvos ir šiuolaikiškos formos, ormaišis turėtų derėti be problemų.

Taip pat minkšti, lengvi ir patogūs ormaišiai – puikus sprendimas įrengiant vaikų kambarį. Tai ko gero saugiausias baldas vaikui: juk oro sėdmaišis – tai tik oras, esantis viduje spalvoto audinio!

Vis dažniau ormaišiai tampa ir biurų interjero detale. Moderniausi, jaunatviškų verslininkų įkurti Lietuvos biurai puikuojasi didelėmis ir erdviomis patalpomis, kuriose nepamirštama įrengti ir poilsio zonų. O ar gali būti kas geresnio už galimybę po ilgų valandų sėdint prie kompiuterio stalo išsitiesti ant patogaus gulto ir gurkšnoti limonadą? Biurams rekomenduojame įsigyti būtent oro sėdmaišius, nes jie yra paprastai išleidžiami ir supakuojami, todėl vasarą visam ofisui surengus iškylą gamtoje ormaišius galima pasiimti su savimi!

Galutinis argumentas, kuris ormaišiams leidžia pranokti visus kitus sėdmaišius – tai neįtikėtinas kainos ir kokybės santykis: ormaišių kainos tiesiog juokingos, o  tvirtumas ir praktiškumas prilygsta ar net  lenkia kitų tipų sėdmaišius. Oro sėdmaišis – ir iškylai, ir namams ir biurui!