Originalūs ormaišių panaudojimo būdai

Oro sėdmaišiai tinka ne tik individualiuose namuose ar biuruose. Kuo toliau, atrandama vis daugiau originalių ir praktiškų oro sėdmaišių panaudojimo būdų. Ormaišiai naudojami kaip aksesuaras šventėms, plaustas ežere ar baseine ir net kaip efektyvi reklamos priemonė!

Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį sodyboje, kieme ar net pajūrio pakrantėje – ormaišių transportavimas ir pripildymas oru atliekamas taip paprastai, kad Jums nekils nė dvejonės, kad bet kuriame vasaros vakarėlyje ar gimtadienio šventėje oro sėdmaišiai yra tiesiog būtini. Tačiau tai dar ne viskas. Ryškiausiems vakarėliams reikia daug šviesų ir spalvų, todėl kiekvienas SeatZac oro gultas yra pritaikytas specialiam LED žibintuvėliui, kuris įstatomas į gulto vidų ir vakare leidžia šiam šviesti lyg kokiam jonvabaliui. Galime užtikrinti, kad tamsoje ryškiomis spalvomis šviečiantis ormaišis – tai vakarėlio idėja, kuriai sunku rasti lygių.

Vasarą lauke prie kavinių, paplūdimio barų ar net festivaliuose esame pratę matyti sėdmaišių, kurie suteikia patogumo jausmą ir leidžia atsipalaiduoti atostogaujantiems. Šiandien sėdmaišiai yra ne tik originalus lauko ir vidayus baldas, bet ir sumanus būdas reklamuoti prekės ženklus. Ant sėdmaišių polisterio audinio galima atspausdinti savo reklaminį ženklą, kuris ryškiai išsiskirs ir patrauks praeivių akis. 

Keliaujate prie ežero, jūros ar tiesiog norite padrybsoti namų baseine? Oro sėdmaišiai yra idealiai pritaikyti plūdūriuoti ant vandens paviršiaus. Todėl pamirškite guminius vandens čiužinius, kurie ne tik nėra patogūs, bet ir greitai prakiūra – rinkitės tvirtą ir universalų ormaišį! O geriausia, kad SeatZac oro guito nereikia nuobodžiai pūsti oro pompa – šis pats prisipildo oru vos per kelias sekundes!

Tai tik kelios iš originalių idėjų, kaip panaudoti oro sėdmaišius. O kartais net ir šios idėjos nėra būtinos kad būtų verta įsigyti oro sėdmaišį – juk juo mėgautis galima kiekvieną dieną ir kiekviena proga.