Kontaktai

Rašykite mums

 

Nusprendėte įsigyti SeatZac sėdmaišį, tačiau turite svarbių klausimų? Skambinkite bei rašykite elektroninius laiškus svetainėje nurodytais kontaktais. Mes nedelsiant su jumis susisieksime bei pateiksime visus atsakymus į užduotus klausimus.
 
Sėdmaišiai internetu, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Garliavoje bei kituose miestuose yra galimi įsigyti jau šiandien. Užsisakykite jums patinkančios spalvos ormaišį ir vos kelių dienų laikotarpyje jūs gausite savo užsakymą, kuris bus pristatytas tiesiai į jūsų namus ar šalia jūsų esantį paštą.
 
Domina platesnis SeatZac sėdmaišio charakteristikos aprašymas? Susisiekę su mūsų svetainės administratoriumi, jūs gausite papildomą, jus dominančią informaciją bei išsamų SeatZac sėdmaišių aprašymą.
 
Norite įsigyti itin didelį SeatZac ormaišių kiekį vakarėliui ar visai savo šeimai, tačiau negalite įsidėti pakankamo jų kiekio į savo pirkinių krepšelį? Nedelsdami susisiekite su mūsų komanda. Mes surasime greitą ir jums tinkantį sprendimą.
 
Sėdmaišiai: Kaunas, Klaipėda, Garliava, Jonava, Marijampolė, Mažeikiai - tai miestai, kuriuose parduodame daugiausiai SeatZac sėdmaišių. Nori būti stilingas ir neatsilikti nuo savo miesto naujovių? Keliauk, gyvenk ir džiaukis kartu su ryškiu ir puikias emocijas keliančiu SeatZac ormaišiu. Įsigyti sėdmaišiai internetu, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose bei prieš tai minėtuose miestuose, suteiks galimybę jaustis patogiai bei ilsėtis bet kurioje, jums patinkančioje vietoje.
 
Mėgstate leisti laiką pačiame miesto centre, o gal atokiame, tačiau visada šurmuliuojančiame parke? Oru pripildytas sėdmaišis puikiai įsikomponuos tarp jaukių senamiesčio gatvelių. Lengvai ištraukiamas iš ryškaus krepšelio ir pripildomas oru, sėdmaišis bus paruoštas naudoti vos per kelias minutes. Taigi, pasimėgavimas rytine kava ar vakariniu desertu Gedimino prospekte ar Pilies gatvėje bus itin malonus ir jaukus. Norintys pasilsėti gamtoje ar aktyviai praleisti laiką Vingio parke, tai padarys dar paprasčiau su savimi turėdami SeatZac sėdmaišį. Stilingo ormaišio pagalba, jūs pajusite maksimalų komfortą bei galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Linksmam bei įsimintinam vakarui Vingio parko teritorijoje, mes siūlome LED šviestuvo pagalba šviečiantį SeatZac sėdmaišio variantą! Spalvos bei skirtingi šviesos rėžimai pavers jūsų vakarą išskirtiniu, praskaidrins nuotaiką bei pritrauks aplinkinių dėmesį.

SeatZac™ įgaliotas atstovas
Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje
Rusijoje,Baltarusijoje,Ukrainoje

UAB Holz RIVA
Adresas  - Gedimino g. 47-411, LT-44242, Kaunas
Įmonės kodas: 300518056
Mokėtojo kodas: LT100002158012

Susisiekime:
Tel. +370 69824259
E-mail. like@seatzac.eu