Kodėl verta įsigyti oro sėdmaišį ?

Kodėl verta įsigyti oro sėdmaišį ?

Sėdmaišiai jau mažiausiai penkerius metus yra vienas originaliausių ir universaliausių lauko ir vidaus baldų pasirinkimų tiek privačiuose namuose, tiek aptarnavimo srityse (restoranai, kavinės, klubai ir t.t). Tėveliai kartu su vaikais juos renkasi įrengdami vaikų miegamąjį, o verslininkais sėdmaišiais puošia ir lankytojus džiugina kavinių terasose vasarą.

Kaip žinia, sėdmaišiai gali būti medžiaginiai, pripildyti putų burbuliukais, porolono gabaliukais ar kita užpildomąja medžiaga. Medžiaginiai sėdmaišiai gali būti apsiūti audiniu, derančiu prie baldų namuose, todėl šį sėdmaišių tipą dažniau renkasi namų interjere. Tačiau kai kalba eina apie lauko aksesuarus ar kelionėje praverčiančius baldus, oro sėdmaišiai (arba ormaišiai) yra būtent tai, ko Jums reikia.

Kas yra oro sėdmaišis ir kodėl jį verta turėti?

Ormaišiai – tai iš itin tvirto polisterio pagaminti maišai, kurie pagal poreikį gali būti pripildyti oru ir atstoti patogiausią krėslą. Oro sėdmaišiai sukurti pagal tokią technologiją, kurios dėka išvyniotas šis oro gultas praktiškai be jokių pastangų prisipildo oru, o juo pasinaudojus, oras nesunkiai išleidžiamas ir polisterio maišas vėl supakuojamas į originalų maišelį. Ormaišių gamyboje naudojama medžiaga ne šiaip sau tvirta – būtent ją naudoja parašiutų gamyboje. Todėl turint omeny, kokias apkrovas atlaiko parašiuto audinys, nesunku įsitikinti, jog oriniai sėdmaišiai gali tarnauti ilgus metus.

Tvirtumas ir kompaktiškumas (supakuotas ormaišis sveria tik apie 1 kg) leidžia šiais puikiais išradimais ir jų teikiamu komfortu džiaugtis bet kur – tiek kieme, tiek muzikos festivalyje, tiek iškyloje gamtoje. Prieš šiuos sėdmaišius visos sulankstomos turistinės kėdutės ar pledas ant žolės nublanksta šimtus kartų – neišpakuotas ormaišis SeatZac yra mažesnis nei suvyniotas miegmaišis – todėl prieš kitus transportuojamus baldus jis pirmauja tiek kompaktiškumu, tiek patogumu.

Kadangi ormaišiai būna skirtingų spalvų ir yra minkšti bei patogūs, juos žmonės perka ne tik kelionėms, bet ir vaikų kambariams vietoje įprastų baldų, taip pat paplūdimio kavinėse, vasaros kavinių terasose bei kitose vietose, kur gali potencialiai prireikti galimybės įsipatoginti ir pailsėti.