Mūsų oriniai sėdmaišiai - SeatZac

SeatZacä atsiradimo istorija

 

Vienas vakaras grupei jaunų, aktyvių merginų ir vaikinų iš Amsterdamo tapo tikru iššūkiu. Turistų pamėgtame mieste jie nerado tinkamos laisvos vietos, kad susitikę galėtų pabendrauti draugų rate. Neapsikentę begalinės grūsties ir nuolatinio “atsiprašau, bet nėra vietų”, jie sugalvojo sukurti nuosavą, nepriklausomą, mobilią bendravimo – “chilinimo” zoną. Taip gimė orinio sėdmaišio SeatZac idėja!

Dabar draugams ir bendraminčiams tereikia SUSITIKTI ir, išsirinkus pageidaujamą erdvę (parką, paplūdimį, stogo terasą, festivalį ir t.t.) bei atlikus kelis judesius, susikurti nuostabią ir patogią “chill zoną”, nes jų “chill zona” visada ant peties! Taip gimė ir šūkis: 

“Cill wherever you like!” – bendrauk, kur tik nori! 

SeatZac – Mobilus: orinis sėdmaišis yra Jūsų mobili poilsio vieta. 400 litrų talpos orinis sėdmaišis labai greitai (keliais judesiais) pripildomas oro. Jums neprireiks nei minutės patogiai jame įsitaisyti. 

SeatZac – Tvirtas: pagamintas iš tvirto polisterio (dar vadinamo parašiutine medžiaga) ir sveria apie 1,1 kg kartu su jam skirtu maišeliu. 

SeatZac – Idealus Jūsų laisvalaikiui parke, festivalyje, ant stogo terasos, paplūdimyje ar prie baseino. Be to, žiemą Jums nereikės sėdėti ant šalto sniego ar ledo, SeatZac puikiai atstos patogų krėslą. 

SeatZac – Švytintis interjero akcentas. Su LED šviestuvu Jūs galėsite apšviesti ne tik savo “chill zoną”, bet priversti įspūdingai švytėti SeatZac sėdmaišį. Ir kai sutems, Jums nebereikės skubėti namo! 

SeatZac – Madingas: galite rinktis iš 6 šiuolaikinių spalvų. 

Chill wherever you like!